2. Förfarande
Förfarande
Titel: Scanning Electron Microscope (SEM)
Beskrivning: The procurement is for the purchase of one (1) complete and fully functional equipment/system to enable UB to perform high-resolution imaging and analytical capabilities for examining the surface morphology and elemental composition of materials.
Intern identifierare: 279-26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 38500000 Apparater för kontroll och provning, 38510000 Mikroskop, 38511000 Elektronmikroskop, 38511100 Svepelektronmikroskop
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000