265330-2020 - ÄndringSverige-Stockholm: Rekryteringstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Teståterkoppling och intervju av sökande till chefstjänster
Referensnummer: ÅM2020-191
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79600000 Rekryteringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser av teståterkoppling och intervju som en del av en rekryteringsprocess. Rekryteringen avser chefstjänster enligt angivna moment i upphandlingsdokumenten
Avtalsperiod
Preliminär avtalsstart för avtalet är 1.7.2020. Avtalet ska gälla i ett (1) år med möjlig förlängning om 1 + 1 + 1 år. Avtalsperioden kan som längst uppgå till totalt fyra (4) år.