265339-2022 - ÄndringSverige-Helsingborg: Undervisningsmaterial
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Material för NO- och teknikundervisning
Referensnummer: BUN 782/2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39162110 Undervisningsmaterial
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar i prisbilagan efterfrågat laboration, exkursions- och teknikmateriel.
Takvolym för ramavtalet är 4 500 000 kronor. Takvolym ska inte förväxlas med uppskattad omfattning för upphandlingen.