265355-2026 - Resultat
Sverige – Audiovisuell utrustning – AV-partner
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: AV-partner
Beskrivning: AV-partner
Intern identifierare: KS/2025:399
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32321200 Audiovisuell utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 32320000 TV-utrustning och audiovisuell utrustning, 32321000 Storbildsprojektorer, 32321100 Film- och videoutrustning, 32321300 Audiovisuellt material, 32322000 Multimedieutrustning, 32323000 Videomonitorer, 32323100 Färgskärmar, 32323300 Videoutrustning, 32323400 Utrustning för videoavspelning, 32351300 Tillbehör till audioutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: AV-partner