2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tele, bredband och passersystem
Beskrivning: Tele, bredband och passersystem (aptus)
Intern identifierare: 26/50
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45232332 Arbeten som rör telekommunikationer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000