See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Primärbatterier Boj - Energikälla för drift av lyktor till boj och lysprick
Beskrivning: Primärbatterier Boj - Energikälla för drift av lyktor till boj och lysprick
Intern identifierare: 24-03725
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31420000 Primärbatterier
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000