2. Förfarande
Förfarande
Titel: FÖRHANDSANNONS avseende Förskolan Byleden
Beskrivning: FÖRHANDSANNONS avseende förskolan Byleden. Se bilagd informationshandling.
Intern identifierare: TEN 2023/550
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45214100 Bygg- och anläggningsarbeten: förskolebyggnader