Huvudsaklig plats för byggnation/anläggning eller utförande:
Malmö Airport
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen vid tiden för kontraktets ingående
Uppdraget omfattar lokalvårdstjänster samt fönsterputs på Malmö Airport. Åtagandet innebär bl.a att antagen leverantör har det fulla ansvaret för att planera och disponera de egna resurserna så att avtalad städkvalitet uppnås.