265396-2019 - ÄndringSverige-Örebro: Möbler för sjukvårdsändamål
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Modulvagnar
Referensnummer: 19RS656
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33192000 Möbler för sjukvårdsändamål
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Modulvagnar