26545-2022 - ÄndringSverige-Göteborg: TV-apparater
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hotell-TV med tillhörande TV-system till Lisebergs Jubileumsprojekt
Referensnummer: 21-0255
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32324000 TV-apparater
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser Köp av Hotell-TV med tillhörande TV-system.
Ytterligare information om upphandlingsföremålet framgår av upphandlingsdokumentet.
Inbjudan
AB Liseberg Skår 40:17, nedan kallad Liseberg, genomför en upphandling av Hotell-TV med tillhörande TV-system till Lisebergs Jubileumsprojekt, Liseberg Grand Curiosa Hotel.
Liseberg inbjuder intressenter att lämna anbud i upphandlingen enligt detta upphandlingsdokument.