265476-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning – Lokalvård av SÖRABs kontors- och personalytor
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLokalvård av SÖRABs kontors- och personalytor
BeskrivningUpphandlingen avser lokalvård för SÖRAB:s kontors- och personalytor, fördelat på huvudkontoret i Vallentuna samt våra anläggningar ute i Stockholms norrortskommuner. Planerad start av leveransen är september 2025 med 2 års avtalstid med möjlighet till tre (3) stycken ett (1) års förlängningar. Välkomna med ert anbud!
Intern identifierareUH2025-3
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareLokalvård av SÖRABs kontors- och personalytor