265512-2026 - Planering
Sverige – Apparatur för understöd av hjärtfunktioner – Extern remiss CardioMEMS
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelExtern remiss CardioMEMS
BeskrivningExtern remiss avser ramavtal för successiva inköp av förbrukningsprodukter inom området för CardioMEMS.
Intern identifierare2025-O001147
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33182000 Apparatur för understöd av hjärtfunktioner