2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inkontinensskydd
Beskrivning: Ramavtal för inköp av absorberande inkontinensskydd.
Intern identifierare: TI 2026-0186
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33141621 Inkontinensset
Ytterligare klassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar, 33141000 Engångsartiklar för icke-kemiskt medicinskt bruk och hematologiska förbrukningsartiklar, 33141600 Uppsamlingsbehållare och -påsar, dränageset och dylikt, 33141620 Utrustning för medicinskt bruk för specifika ändamål i förpackningar (sets)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000