265645-2023 - ÄndringSverige-Strängnäs: Städning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städning av offentliga toaletter i Strängnäs och Mariefred
Referensnummer: TFN/2023:254
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90910000 Städning
II.1.4.
Kort beskrivning
Strängnäs kommun bjuder in er till att lämna anbud gällande städning av offentliga toaletter i Strängnäs och Mariefred.