2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kundundersökning som tjänst (Våga visa)
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Våga visa-undersökning för Upplands Väsby, Upplands-Bro, Sollentuna, Nacka, Vallentuna, Värmdö och Täby kommuner.
Intern identifierare: UBN/2023:144
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79342310 Kundundersökningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Kundundersökning som tjänst (Våga visa)