2. Förfarande
Förfarande
Titel: El/tele/brand/ larm och dataarbeten
Beskrivning: Ronneby kommun, AB Ronnebyhus, Ronneby Miljö och Teknik AB, och Ronneby Industrifastigheter AB upphandlar El/tele/brand/larm och dataarbeten i enlighet med upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare: 25/21
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000