See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal El-konstruktion/Automation
Beskrivning: Ni inbjuds härmed att inkomma med anbud avseende ramavtal för succesiva avrop av el-konsulttjänster vid ny- tillbyggnad och ombyggnadsprojekt inom lågspänning och högspänning. Mer information om UM återfinns på www.orebro.se Vi ser fram emot ert anbud!
Intern identifierare: Tos 7610/2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Administrativa föreskrifter (1)