26590-2022 - ÄndringSverige-Östersund: Bussar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Buss för sjuktransport - Ambuss
Referensnummer: RS/582/2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34121000 Bussar
II.1.4.
Kort beskrivning
Specialbyggd buss för sjuktransport.