2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bekämpning av sjögull
Beskrivning: Upphandlingen avser hämtning, utläggning och upptagning av ramar för bekämpning av sjögull, samt tillverkning och reparation av ramar.
Intern identifierare: 25-010
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90700000 Miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000