26601-2022 - ÄndringSverige-Kungsbacka: Utrustning för industrikök
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Storköksutrustning
Referensnummer: 21/147
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39314000 Utrustning för industrikök
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser köp av storköksutrustning t.ex. diskmaskiner, kokgrytor, värmeskåp m.m. I uppdraget ingår även installation och reparation under garantitiden.