266061-2026 - Resultat
Sverige – Kameror – Höghastighetskamera monokrom
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHöghastighetskamera monokrom
BeskrivningTotalförsvarets forskningsinstitut, FOI inbjuder härmed till att lämna anbud i upphandlingen av två (2) identiska Höghastighetskameror monokrom.
Intern identifierareFOI-2025-845
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38651000 Kameror
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelKrav på varan/tjänsten
Intern identifierare1713585-6810c3ed5529693ae44d5917
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelKvalificering
BeskrivningSe upphandlingsdokument
Intern identifierare1713586-6810c3ed5529693ae44d591a