See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: IVA / IMA sängar Region Skåne
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för successiva inköp av IVA / IMA sängar.
Intern identifierare: 2023-O000810
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa föreskrifter - Över tröskelvärde
Beskrivning: Ramavtal IVA IMA sängar
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Miljö- och hållbarhetskrav
Beskrivning: Ramavtal för IVA IMA sängar
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Information till anbudsgivarens om hur Region Skåne hanterar personuppgifter vid upphandling
Beskrivning: Ramavtal IVA IMA Sängar