266259-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Motorfordon – Truck, hjullastare och materialhanterare
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTruck, hjullastare och materialhanterare
BeskrivningDIS Truck, hjullastare och materialhanterare
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123835:Lot:1