266324-2023 - PlaneringSverige-Uppsala: Brödprodukter, färska bakverk och kakor
Förhandsmeddelande
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Marknadsundersökning avseende RFI - Färskt bröd, fikabröd, tårtor
Referensnummer: KSN-2023-01268
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15810000 Brödprodukter, färska bakverk och kakor
II.1.4.
Kort beskrivning
Marknadsundersökning avseende RFI omfattar färskt bröd, fikabröd och tårtor.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
15811100 Bröd, 15812000 Bakverk och kakor
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen