266328-2025 - Resultat
Sverige – Hjälpmedel för funktionshindrade personer – Hjälpmedel för värmebehandling
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHjälpmedel för värmebehandling
BeskrivningHjälpmedel för Värmebehandling, Värmehandskar och Värmestrumpor
Intern identifierareRS 2024-02288
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33196200 Hjälpmedel för funktionshindrade personer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000