266349-2022 - ÄndringSverige-Stockholm: Utbildningstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Handledning av studenter vid Psykologiska institutionen
Referensnummer: SU-308-0040-22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80500000 Utbildningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser konsulttjänster för genomförande av delar av utbildningarna Psykologprogrammet och Psykoterapeutprogrammet vid Psykologiska institutionen vid Stockholms universitet..