266365-2025 - Resultat
Sverige – Anläggningsarbete – Om-/tillbyggnad grundskola och ny utemiljö, Värdshusgatan 4-6
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelOm-/tillbyggnad grundskola och ny utemiljö, Värdshusgatan 4-6
BeskrivningNorrköpings kommun inbjuder er att lämna anbud på om-/tillbyggnad av grundskola och ny utemiljö. Skolan är belägen på Värdshusgatan 4-6 i Norrköpings kommun.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105997:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45214000 Bygg- och anläggningsarbeten: undervisnings- och forskningsbyggnader, 45214200 Bygg- och anläggningsarbeten: skolbyggnader