26642-2026 - Resultat
Sverige – Konsulttjänster inom ventilation – Ramavtal V-projektör
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal V-projektör
Beskrivning: Syftet med ramavtalet är att i tillgodose beställarens behov av tekniska konsulttjänster avseende V.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71321400 Konsulttjänster inom ventilation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117298:Lot:1