26646-2017 - ÄndringSverige-Trollhättan: Kontors- och skolstädning samt rengöring av kontorsutrustning
Högskolan Väst, , Att: Andreas Luiga, Trollhättan 461 86, Sverige. E-post: andreas.luiga@sidecore.se
Tjänster
(Tillägg till Europeiska unionens officiella tidning, 20.12.2016, 2016/S 245-448626)
Angående:
CPV:90919000 Kontors- och skolstädning samt rengöring av kontorsutrustning
Kontors- och skolstädning samt rengöring av kontorsutrustning