266492-2023 - ÄndringSverige-Uppsala: Målarfärg och väggbeklädnadsmaterial
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Färg och färghandelsvaror
Referensnummer: KSN-2022-03334
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44111400 Målarfärg och väggbeklädnadsmaterial
II.1.4.
Kort beskrivning
färg och färghandelsvaror till köparens verksamhet samt avropsberättigat bolag.