266495-2019 - ÄndringSverige-Stockholm: Tekniska tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal El-konsulter
Referensnummer: FSK 2019/214
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71356000 Tekniska tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ramavtal för tillhandahållande av tekniska konsulttjänster inom el, tele och data i samband med ny-, ombyggnads- och underhållsprojekt/entreprenader.