Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inköpskort
Referensnummer: KLF2021/528
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 30163000 Betalkort
II.1.4.
Kort beskrivning
Luleå kommun genomför en ramavtalsupphandling avseende inköpskort som exempelvis kan användas som gåva till anställda.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 40 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 30161000 Kreditkort, 30163000 Betalkort
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen