26668-2026 - Resultat
Sverige – Tyngre motorfordon – Lastbil tridem 4 axlad krokbil
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLastbil tridem 4 axlad krokbil
BeskrivningUpphandling av en lastbil tridem 4 axlad krokbil.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116006:Lot:1