Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Företagshälsa
Referensnummer: A 18-053 F
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 85100000 Hälsovårdstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Leverans av tjänster inom företagshälsa till Örnsköldsviks kommuns förvaltningar och bolag enligt avtal, punkt 1.2 för succesivt uttag under avtalstiden.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85100000 Hälsovårdstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen