26669-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Vägbeläggningsarbeten – För utförande av halvvarm massabeläggning i mellersta regionen, W-län och X-län
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Titel: För utförande av halvvarm massabeläggning i mellersta regionen, W-län och X-län
Beskrivning: Underhållsbeläggning, halvvarmt Dalarna och Gävleborg, W111, W12, W13, X12
Intern identifierare: KOM-415910
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233222 Vägbeläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Beläggningsgrupp W13
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: Beläggningsgrupp W13
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Beläggningsgrupp W11
Intern identifierare: Beläggningsgrupp W11
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Beläggningsgrupp W12
Intern identifierare: Beläggningsgrupp W12
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Beläggningsgrupp X12
Intern identifierare: Beläggningsgrupp X12