See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Medicinska- och tekniska gaser, industrigaser och livsmedelsgaser.
Beskrivning: Upphandlingen avser leverans av medicinska- och tekniska gaser, industrigaser och livsmedelsgaser till Region Sörmland och Region Västmanland
Intern identifierare: IN-IN23-0371
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24100000 Gaser
Ytterligare klassificering (cpv): 24110000 Industrigaser, 24111500 Gaser för medicinskt bruk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Medicinska och tekniska gaser