266759-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Snöröjning – Snöröjning och sandning inklusive sandupptagning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSnöröjning och sandning inklusive sandupptagning
BeskrivningSnöröjning och sandning inklusive sandupptagning gällande Katrineholms Industrihus AB:s fastigheter i Katrineholm.
Intern identifierareKIAB/2025:6
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000