266769-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Resebyråtjänster och liknande tjänster – Resebyråtjänst
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelResebyråtjänst
BeskrivningUpphandlingen omfattar resebyråtjänster för Myndighetens samtliga resebehov, inklusive bokning, ombokning, rådgivning och support för inrikes och utrikes resor. Tjänsterna ska bland annat täcka flyg, tåg, buss, taxi, hotell, hyrbil, transfer, färja samt hantering av extrabagage och överviktsbagage.
Intern identifierare25/376
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000