See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ultrasnabb Monokrom Höghastighetskamera
Beskrivning: Totalförsvarets forskningsinstitut (FOI) inbjuder härmed in anbudsgivare att delta i upphandlingen av en Ultrasnabb Monokrom Höghastighetskamera.
Intern identifierare: FOI-2025-317
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38651000 Kameror
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Krav på varan/tjänsten
Beskrivning: Totalförsvarets forskningsinstitut, FOI inbjuder härmed till att lämna anbud i upphandlingen av en Ultrasnabb Monokrom Höghastighetskamera.
Intern identifierare: 1706012-68107f5b8c6ad53a43a945c0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kvalificering
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1706013-68107f5b8c6ad53a43a945c3