2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städtjänster till Kristianstads tingsrätt
Beskrivning: Städtjänster till Kristianstads tingsrätt
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90919000 Kontors- och skolstädning samt rengöring av kontorsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:112731:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning, 90911300 Fönsterputsning, 90919200 Kontorsstädning