Phosphorus Treatment of Brunnsviken, Stockholm, Through Phosphorus Precipitation
Referensnummer: Dnr:19MB831
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90700000 Miljötjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Stockholm Vatten och Avfall (‘SVOA’ or the ‘Client’) hereby invites interested and relevant tenderers to submit tenders for phosphorus precipitation in Brunnsviken, a transitional water in Stockholm, Sweden.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 90733000 Tjänster avseende vattenföroreningar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen