See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Krok & Kranbil med komprimator
Beskrivning: June Avfall & Miljö AV handlar upp en Krok & Kranbil med komprimator.
Intern identifierare: 26_26/10
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144512 Sopbilar med komprimator
Ytterligare klassificering (cpv): 34142000 Kranbilar och dumprar, 34144510 Fordon för avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000