267007-2026 - Resultat
Sverige – Delar och tillbehör till fordon och tillhörande motorer – Fordonsreservdelar och hydraulik
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFordonsreservdelar och hydraulik
BeskrivningBorås Stad , via Servicekontoret och Viskastrandsgymnasiet (Gymnasie- och vuxenutbildningsförvaltningen), inbjuder intresserade Anbudsgivare att inkomma med anbud på Fordonreservdelar och hydraulik.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34300000 Delar och tillbehör till fordon och tillhörande motorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001