See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Service Stängsel, grindar och staket
Beskrivning: Upphandling av ett ramavtal avseende Underhåll utav stängsel, grindar och staket och relaterade produkter.
Intern identifierare: 2024-137
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 34928220 Stängselmaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Ramavtal hantverkstjänster Bygg