Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal för eventbyrå
Referensnummer: FS 2.1.2-2024-19
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79952000 Evenemang
II.1.4.
Kort beskrivning
Umeå universitet upphandlar ramavtal avseende eventbyråtjänster med en (1) leverantör.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79952000 Evenemang, 79952100 Anordnande av kulturevenemang, 79340000 Reklam och marknadsföring, 79341000 Reklam, 79341200 Managementtjänster avseende reklam, 79342000 Marknadsföring, 79421000 Projektledning, förutom bygg – och anläggningsarbeten, 79822500 Grafisk formgivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen