267178-2025 - Resultat
Sverige – Inbrottslarmssystem – Tekniskt skydd 2025
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTekniskt skydd 2025
BeskrivningSkellefteå kommun upphandlar Tekniskt skydd för Vatten och avlopps anläggningar.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 31625300 Inbrottslarmssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110143:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 35121700 Larmsystem, 79711000 Larmövervakningstjänster