2. Förfarande
Förfarande
Titel: Verktyg för Elektroniska underskrifter
Beskrivning: Uppdraget avser kommunövergripande verktyg för elektroniska underskrifter som uppfyller i var tid gällande lagkrav för de typer av dokument som undertecknas inom kommunal verksamhet.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Verktyg f
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:96624:Lot:1