See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastväxlarbil med kranflak
Beskrivning: Jönköpings kommun, Teknisk service, handlar upp en lastväxlarbil med kranflak.
Intern identifierare: 2026_26/3
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34134100 Lastbilar med flak
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000