2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hjulgrävmaskin
Beskrivning: Upphandlingen avser inköp av Hjulgrävmaskin
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandets viktigaste kännetecken: öppet förfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 43262100 Mekaniska grävmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandlingen avser inköp av hjulgrävmaskin