267447-2026 - Resultat
Sverige – Snöröjning – Vinterväghållning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVinterväghållning
BeskrivningTranås kommuns behov av vinterväghållning.
Intern identifierareUH25-002
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000